Oferta pracy – stypendyst(k)a w projekcie naukowym „Od słowa do zdania”

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii organizuje konkurs na stanowisko stypendyst(k)i w projekcie „Od słowa do zdania. Zawiłe związki między rozwojem leksykalnym i gramatycznym: podłużne badanie polskich dzieci jedno- i dwujęzycznych do wieku trzech lat z użyciem aplikacji mobilnej” finansowanym ze środków Narodowego Centrum Nauki (nr umowy z Narodowym Centrum Nauki UMO-2022/47/D/HS2/00392). Oferta dotyczy doktorantów i doktorantek oraz uczestników i uczestniczek szkoły doktorskiej.

Dokładne informacje o wymaganiach i warunkach zatrudnienia znajdują się w tym pliku w wersji PDF i DOCX.