Czytaj więcej

Oferta pracy: starszy specjalista ds. projektów EIT FOOD

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko:

Starszego Specjalisty ds. projektów EIT FOOD

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Kierownika projektu w działaniach projektowych: merytorycznych oraz administracyjnych
  • Współpraca z Kierownikiem projektu oraz członkami zespołu projektowego przy przygotowaniu i wdrażaniu szczegółowych planów badań
    • Opracowywanie narzędzi badawczych (ankiety, scenariusze wywiadów)
    • Prowadzenie wywiadów jakościowych
    • Jakościowa analiza danych
    • Ilościowa analiza danych
    • Opracowywanie raportów z badań
    • Przygotowywanie prezentacji z wyników
  • Prowadzenie korespondencji / rozmów telefonicznych z partnerami projektu (w języku angielskim)
  • Prowadzenie dokumentacji projektu
  • Stały kontakt z zespołem projektu badawczego, udział w zebraniach.
  • Wykonywanie innych prac powierzonych w ramach projektu przez kierownika projektu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunki preferowane: psychologia, socjologia, zarządzanie, marketing
  • Co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w badaniach konsumenckich
  • Praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2, mile widziane C1)
  • Biegła znajomość obsługi komputera – środowiska Windows i pakietu Office, w tym w szczególności MS Excel oraz Power Point
  • Biegła znajomość programu SPSS
  • Umiejętność planowania finansowego
  • Umiejętność poszukiwania, analizy i syntezy informacji
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Dokładność i systematyczność
  • Doświadczenie w pracy w jednostkach naukowych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w kierowaniu bądź koordynowaniu projektów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony (do końca 2021 roku)
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą.
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w interdyscyplinarnym środowisku naukowym i kontakty z międzynarodowymi partnerami.
  • Możliwość współpracy z instytucjami edukacyjnymi z różnych krajów
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 9 sierpnia 2021 r. na adres Wydziału Psychologii UW ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa bądź złożenie aplikacji w sekretariacie Wydziału Psychologii pok. 77.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami oraz do anulowania naboru bez podania przyczyny.