Oferta pracy: menadżer projektu badawczego pt. “Przyswajanie polskiego i norweskiego oraz wiedzy o świecie przez dzieci jedno- i wielojęzyczne” (PolkaNorski)

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko: menadżer projektu badawczego pt. “Przyswajanie polskiego i norweskiego oraz wiedzy o świecie przez dzieci jedno- i wielojęzyczne” (PolkaNorski) (finansowanego przez NCN z Funduszy Norweskich, w ramach programu GRIEG) (specjalista /starszy specjalista; cały etat).

Termin zgłoszeń: 4 września 2020 r.