Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Istotne dokumenty i akty prawne

Informujemy, iż rekrutacja w roku 2018/2019 była ostatnim naborem na studia doktoranckie na Wydziale Psychologii. Od 01.10.2019 studia prowadzone są w ramach Szkół Doktorskich UW.

Więcej informacji na: https://szkolydoktorskie.uw.edu.pl/pl

 

 

Zgodnie z Zarządzeniem REKTORA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 100 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 25 września 2019 r. w sprawie Regulaminu Organizacyjnego Uniwersytetu Warszawskiego informuję, że z dniem 1 maja 2021 r. Biuro ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego zakończyło działalność.

W związku ze zmianami organizacyjnymi administracji Uniwersytetu Warszawskiego w następujących sprawach proszę kontaktować się z następującymi biurami:

– kwaterowanie w Domach Studenta, świadczenia pomocy materialnej, ubezpieczenia, stypendia dla doktorantów – Biuro ds. Pomocy Materialnej (http://bss.uw.edu.pl/kontakt/);

– sprawy związane z tokiem kształcenia doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych – Biuro ds. Obsługi Kształcenia (http://bss.uw.edu.pl/kontakt/);

– sprawy związane z dyplomami – Biuro Rad Naukowych, odbiór dyplomów możliwy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu tel. 22 55 22 151 e-mail: dyplomy.brn@uw.edu.pl (https://radynaukowe.uw.edu.pl/dyplomy-doktorskie-i-habilitacyjne/).