Wybory uzupełniające do Rady Naukowej Dyscypliny Psychologia w grupie pozostałych nauczycieli akademickich

Wybory uzupełniające do Rady Naukowej Dyscypliny Psychologia
w grupie pozostałych nauczycieli akademickich

Wydziałowa Komisja Wyborcza ogłasza wybory uzupełniające do Rady Naukowej Dyscypliny Psychologia. Wybór dotyczy obecnej kadencji, która kończy się z końcem grudnia 2024 r.

ETAP ZGŁASZANIA KANDYDATÓW
Do najbliższego piątku (7 czerwca 2024 r.) do godziny 12.00 można zgłaszać kandydatów na ten mandat.
Zgłoszenia odbywają się mailowo (awojnarowska@pscyh.uw.edu.pl).
Zgłosić kandydata_kandydatkę mogą osoby z grupy pozostałych nauczycieli akademickich.

ETAP GŁOSOWANIA
Głosowanie odbędzie się elektronicznie poprzez Ankietera w dniach:
od 17 czerwca 2024 r  od godz. 12.00 do 18 czerwca 2024 r do 11.59.
Każda uprawniona osoba dostanie tuż przed terminem głosowania link do głosowania na maila.

Jeśli to głosowanie nie przyniosłoby rozstrzygnięcia – kolejne tury odbędą się w dniach:
20-21 czerwca 2024 r.
24-25 czerwca 2024 r.