Dzień Odkrywców Kampusu Ochota 2024

Kategoria: Aktualności pracownicze, Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Wydział Psychologii serdecznie zaprasza na Dzień Odkrywców Kampusu Ochota 23 marca 2024. Wydział ma zaszczyt przedpremierowo dołączyć do tej imprezy ze względu na zbliżającą się przeprowadzkę do nowej siedziby – krążą plotki, że budowa zbliża się do końca. Zaszczyt jest tym większy, że w tym roku przypadają 10. urodziny DOKO. Jak to na urodzinach – będzie uroczyście, smacznie i z fajerwerkami!

Podczas imprezy odbędą się:

Część wydarzeń odbywa się w języku angielskim, dlatego zachęcamy do informowania o DOKO również niepolskojęzycznych znajomych. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, ale na niektóre z nich obowiązują ograniczenia wiekowe, a na inne – zapisy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOKO oraz na profilu DOKO na Facebooku i na Facebookowej stronie wydarzenia.

Startujemy 23 marca o 10.00!!!