Wybory uzupełniające do Rady Wydziału w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi 13 marca 2024

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału (kadencja 2020-24) w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Kategoria: Aktualności pracownicze, Aktualności Wydziału

Wydziałowa Komisja Wyborcza zaprasza na zebranie wyborcze pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w celu wyboru przedstawiciela grupy w Radzie Wydziału obecnej kadencji (2020-2024).
Zebranie odbędzie się w środę 13 marca o godzinie 11.00 w sali 408. Do obsadzenia jest 1 mandat. Przypominamy o konieczności posiadania przy sobie dokumentu tożsamości.