Oferta pracy – wykonawca(-czyni) w projekcie „Politics of Grievance and Democratic Governance”, akronim PLEDGE Horyzont Europa, RIA

Oferta pracy – wykonawca(-czyni) w projekcie <em>„Politics of Grievance and Democratic Governance”, akronim PLEDGE Horyzont Europa, RIA</em>

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Tytuł projektu: „Politics of Grievance and Democratic Governance”, akronim PLEDGE Horyzont Europa, RIA
Kierownik projektu: dr hab. Michał Bilewicz
Nr projektu: 101132560
Stanowisko: wykonawca(-czyni)
Ilość stanowisk: 1
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Liczba etatów: 1/2
Czas pracy w projekcie: 12 miesięcy
Wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze w wysokości do 4 650 zł
Termin składania wniosków: 10 marca 2024, 22.00
Termin ogłoszenia wyników: 11 marca 2024

Opis zadań:
Wykonawca będzie uczestniczył we wszystkich zadaniach badawczych przewidzianych w ramach projektu pod kierunkiem i nadzorem kierownika projektu, w szczególności będzie zobowiązany do:

• opracowania narzędzi do międzynarodowego podłużnego sondażu porównawczego
  • współpracy z partnerami zagranicznymi w przygotowaniu badań sondażowych
  • analizy danych z badania sondażowego
  • przygotowania metodologii badań eksperymentalnych
  • analizy wyników badań eksperymentalnych
  • prezentowania wyników badań w formie publikacji naukowych oraz wystąpień konferencyjnych w języku polskim i angielskim
  • udziału w zebraniach organizowanych w ramach zespołu badawczego
  • popularyzacji wyników badań
  • prac administracyjnych związanych z projektem.

Wymagania:
Kandydat powinien posiadać:

• doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych lub zespołowych badań naukowych
  • doświadczenie w prezentowaniu wyników badań na konferencjach naukowych
  • umiejętność pracy z oprogramowaniem R, SPSS oraz MPlus
  • zaawansowaną znajomość analizy regresji (moderacje, mediacje) i analiz czynnikowych oraz modeli równań strukturalnych (wraz z testowaniem równoważności pomiarowej, podłużnych modeli cross-lagowych i modeli krzywej liniowej wzrostu)
  • znajomość narzędzi do wizualizacji analiz statystycznych.

Wymagane dokumenty:

• życiorys lub CV zawierające informacje o aktywności naukowej, w tym zainteresowaniach i osiągnięciach naukowych kandydata
  • Oświadczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i realizacji projektu (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”.

Forma postępowania konkursowego:
Postępowanie toczy się w formie pisemnej. W postępowaniu uwzględnia się spełnienie warunków formalnych, jakość dorobku naukowego oraz aktywność naukową kandydata. Kierownik projektu zastrzega sobie prawo do zaproszenia wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną oraz do niewybrania żadnego Wykonawcy.

Harmonogram rekrutacji:

• 27 lutego – 10 marca 2024, godz. 22.00 – rejestracja kandydatów(-ek) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bilewicz@psych.uw.edu.pl
  • do 11 marca 2024 – ogłoszenie wyników rekrutacji.

Warunki zatrudnienia:
Dla zwycięskiego kandydata przewidziane jest wynagrodzenie zasadnicze w wysokości do 4 650 zł pobierane przez 12 miesięcy realizacji projektu.

Dodatkowe informacje:
Pytania, zgłoszenia oraz wymagane dokumenty należy wysłać w formie wiadomości e-mail z tytułem „PLEDGE” na adres e-mail: bilewicz@psych.uw.edu.pl.