Stypendium IDUB dla Emilii Czerniawskiej

Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza

Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszej studentki Emilii Czerniawskiej, która znalazła się w gronie 8 laureatów nagrodzonych stypendium IDUB w działaniu II.3.8. Rozwój grupy statystycznej. Stypendium będzie realizowane na Wydziale Psychologii UW w ramach grantu mgr. Macieja Pastwy „Ryzykowność decyzji finansowych pod wpływem emocji wywołujących tendencje behawioralne dążenia i unikania” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.
Pani Emilia Czerniawska jest jedyną osobą spoza Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW, która uzyskała nagrodę.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!