Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rejestracja na zajęcia semestru letniego 2022

Rejestracja na zajęcia semestru letniego 2022

Kategoria: Aktualności Wydziału

Aktualności – informacje o zmianach w ofercie, przedmiotów, grup (LINK)

 

 

 

Harmonogram rejestracji

Zasady rejestracji

  1. Wszystkie zapisy odbywają się poprzez rejestrację w USOSweb.
  2. W ramach rejestracji można zapisać się do limitu określonego dla danej grupy, nie jest możliwe dopisanie ponad limit.
  3. W trakcie trwania rejestracji prowadzący mogą w dowolnym momencie zdecydować o zmianie limitu w danej grupie.
  4. Do grup, poza rejestracją, nie będą dodawane indywidualne osoby (np. przez zgłoszenie mailem). Dopisanie do zapełnionej grupy możliwe jest wyłącznie pod warunkiem podniesienia limitu. Dodane miejsca nie są dedykowane konkretnej osobie, są dostępne dla wszystkich posiadających dostęp do rejestracji.

 

Informacje organizacyjne dot. terminów

1 seria zapisów na OBLIGATORY zostanie podzielona na 2 części:
2-7.12, (start 20:00)
9-11.12, (start 20:00)
Obydwie części w ramach 1 serii będą objęte dedykacjami

1 seria zapisów na FAKULTETY zostanie podzielona na 3 części:
2-4.12, limit wyboru do 2 przedmiotów (start 21:00)
5-7.12, limit wyboru do 4 przedmiotów (start 21:00)
9-11.12, limit wyboru do 6 przedmiotów (start 21:00)
W seriach 2-4 rejestracji na FAKULTETY nie będzie limitu dostępnych rejestracji.

W ramach terminów określonych w harmonogramie, serie 2-4 rejestracji na przedmioty obligatoryjne, specjalizacje i fakultety zostaną podzielone na części, zapisy będą dostępne piątek-czwartek.
(przykładowo: II seria zaplanowana na 16.12-8.01 zostanie podzielona na 16-22.12, 23-29.12, 30.12-8.01)

Wszystkie zmiany w ofercie (dodanie przedmiotu, dodanie grupy, dodanie miejsc w grupie) będą pojawiały się w USOSweb w piątek rano – tak aby były dostępne na moment rozpoczęcia kolejnej części serii.
Rejestracje będą wznawiane w godzinach:
20:00 (obligatory), 20:15 (specjalizacje) 20:30 (fakultety)

Grupy zdalne przedmiotów obligatoryjnych

Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że w odniesieniu do części kursów obligatoryjnych zaplanowane zostały zdalne warianty tych zajęć. W rejestracji na bloki jest to grupa oznaczona jako Z1
Rozwiązanie to zostało wdrożone głównie z myślą o studentach, którzy z uwagi na obiektywne uwarunkowania, mają obecnie ograniczone możliwości udziału w zajęciach stacjonarnych (np. problemy zdrowotne; wyjazd w ramach programu wymiany studenckiej; równoległe studia na innym kierunku).
Warunkiem umożliwiającym zaliczenie przedmiotu jest swobodny dostęp do Internetu oraz włączenie kamery i mikrofonu podczas danych zajęć zdalnych.

Kryteria naboru na fakultety

W trakcie rejestracji na przedmioty fakultatywne konieczne jest zweryfikowanie w sylabusach kursu informacji Założenia (opisowe) – Kryteria naboru. W szczególności prosimy o zwrócenie uwagi na lata studiów, dla których przeznaczony jest dany kurs.
W przypadku niespełniania podanych kryteriów, wpis z grupy może być bezpowrotnie usunięty przez prowadzących, takie miejsce wraca do puli dostępnych w rejestracji.

Przedmioty specjalizacyjne

W trakcie 1 serii zapisów na przedmioty danej specjalizacji dostęp posiadają wyłącznie studenci przyjęci na daną specjalizację.
W trakcie 2 serii zapisów, dostęp do przedmiotów posiadają wyłącznie studenci nie zapisani na jedną ze specjalizacji. W poniedziałek będzie widoczna w USOSweb rejestracja 2500-PL-PS-2022L-SP, prosimy o sprawdzenie czy jest ona dostępna. Przedmioty pojawią się w niej przed rozpoczęciem II serii zapisów.

 

 

 

 

Rejestracja na bloki zajęć obligatoryjnych II i III roku

25.11-27.11.2022

rozpoczęcie:
20:00 – II rok
20:30 – III rok

 

BLOKI – rozpiska grup bloków oraz przypisanych do nich przedmiotów

 

Do rejestracji na przedmioty II i III roku zostały dopisane odpowiednio, wszystkie osoby wpisane na program SJ-PS i NWJ-PS, aktywne, na etapie PS-PL-2 / PS-PL-3, oraz osoby aktywne na program SJ-PRK-PS-MISH oraz SJ-MSMP