Doktorantka Wydziału Psychologii ze stypendium Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Banner, doktorantka wydziału psychologii ze stypendium fundacji na rzecz nauki polskiej

Z radością informujemy o sukcesie mgr Joanny Gorgol, która znalazła się w gronie 14 laureatów i laureatek z Uniwersytetu Warszawskiego nagrodzonych stypendium START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Mgr Gorgol jest absolwentką kognitywistyki na UMK, a na Wydziale Psychologii UW realizuje swój projekt doktorski. W badaniach skupia się przede wszystkim na zagadnieniu chronotypu, czyli wewnętrznego zegara wyznaczającego nam rytm dobowy oraz na poszukiwaniu czynników chroniących przed negatywnymi skutkami wieczorności.

Polecamy Państwa uwadze stronę internetową mgr Gorgol, na której publikuje rezultaty swoich badań chronopsychologicznych oraz animację prezentującą wyniki badań zrealizowaną w ramach programu IDUB.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!