Oferta pracy: Pełnomocnik Kwestora / Kierownik Sekcji Finansowej

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

poszukuje osoby na stanowisko:

Pełnomocnik Kwestora / Kierownik Sekcji Finansowej

Pełnomocnik Kwestora prowadzi obsługę finansowo-księgową Wydziału pod nadzorem Kwestora UW. Na Wydziale Psychologii ta funkcja jest powiązana ze stanowiskiem Kierownika Sekcji Finansowej, która organizacyjnie jest częścią administracji Wydziału.

Do zadań Pełnomocnika Kwestora / Kierownika Sekcji Finansowej będzie należało:

• pełnienie obowiązków pełnomocnika Kwestora UW
  • prowadzenie obsługi finansowo-księgowej Wydziału Psychologii;
  • kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z przygotowywanym wspólnie z Władzami Wydziału planem rzeczowo-finansowym;
  • monitorowanie zobowiązań i postępów finansowych w zadaniach i projektach badawczych;
  • ścisła współpraca z Władzami Wydziału i z Kwesturą UW;
  • organizowanie pracy kilkuosobowej Sekcji Finansowej (zarządzanie zespołem finansowym i zespołem ds. rozliczania cywilno-prawnych umów dydaktycznych);
  • kontrola – pod względem finansowym – umów i innych zobowiązań zawieranych przez Wydział Psychologii;
  • wspieranie Władz Wydziału przy podejmowaniu decyzji o charakterze finansowym;
  • wspieranie pracowników, doktorantów i współpracowników Wydziału przy wykonywaniu czynności finansowo-księgowych;
  • organizowanie, monitorowanie i optymalizowanie procesów finansowo-księgowych na Wydziale;
  • sporządzanie analiz, raportów, sprawozdań, zestawień związanych z obsługą finansowo- księgową Wydziału Psychologii i na potrzeby Władz Wydziału.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dnia 26 marca 2023 r. na adres: rekrutacja.adm@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: PEŁNOMOCNIK KWESTORA – KIEROWNIK SEKCJI FINANSOWEJ).

Pełna treść ogłoszenia wraz z klauzulą informacyjną znajduje się tutaj.

Ze względów praktycznych proces rekrutacyjny odbędzie się częściowo zdalnie, przy użyciu aplikacji Google Meet. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.