Zaproszenie do udziału w badaniu Koła Badawczego Psychologii Poznawczej Muzyki UW

Koło Badawcze Psychologii Poznawczej Muzyki UW poszukuje ochotników w wieku 18 – 35 lat do wzięcia udziału w badaniu laboratoryjnym (PRZEWIDZIANE NAGRODY!)

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w nowatorskim badaniu laboratoryjnym z zakresu psychologii poznawczej muzyki. Poza przyczynieniem się do rozwoju dziedziny, osoby biorące udział w badaniu będą mogły wziąć udział w losowaniu czterech nagród finansowych w wysokości 100 lub 50 zł. Do wzięcia udziału szczególnie zachęcamy muzyków. W badaniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, bez problemów ze słuchem oraz niecierpiące na inne choroby mogące utrudniać rozpoznawanie dźwięków.

Celem badania jest dokładniejsze poznanie szybkości liczenia niedużych ilości obiektów. Państwa zadaniem będzie możliwie szybkie określanie ilości usłyszanych dźwięków. Badanie będzie trwać około 30 minut. Będzie przeprowadzone przy użyciu komputera.

Kim jesteśmy?
Koło Badawcze Psychologii Poznawczej Muzyki UW powstało jako projekt mający na celu zwiększenie aktywnego udziału studentów w dyskursie naukowym dotyczącym psychologii poznawczej muzyki i słuchu. Głównym zadaniem koła, działającego pod opieką naukową prof. dr. hab. Ewy Czerniawskiej, jest zrzeszanie i organizacja studentów zainteresowanych pracą badawczą w tej dziedzinie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: kb.ppm@psych.uw.edu.pl

Jaki jest cel badania?
Celem badania jest dokładniejsze poznanie szybkości i mechanizmu liczenia niedużych ilości obiektów. Państwa zadaniem będzie możliwie szybkie określanie ilości usłyszanych dźwięków. Badanie będzie trwać około 30 minut i będzie przeprowadzone na Wydziale Psychologii UW przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego.
Jak wziąć udział w badaniu?
Aby wziąć udział w badaniu wystarczy wypełnić formularz Google, który znajduje się pod tym linkiem.

*Członkowie koła skontaktują się z osobami zakwalifikowanymi do badania.