I Interdyscyplinarna Konferencja z cyklu „Rozwój ludzi i organizacji” – zaproszenie

 

Zapraszamy na I Interdyscyplinarną Konferencję z cyklu „Rozwój ludzi i organizacji”, która odbędzie się w dniach 22-24 marca 2023 roku pod hasłem “Budowanie dobrostanu w czasach różnorodności doświadczeń”.

 

Celem Konferencji jest przekazanie najnowszej, interdyscyplinarnej wiedzy, stanowiącej realne wsparcie ludzi, zespołów i całych organizacji w drodze do osiągnięcia sukcesów w dzisiejszej rzeczywistości, przy równoczesnym dbaniu o dobrostan, który jest podstawą dobrego i spełnionego życia.

Podczas Konferencji zaprezentowana zostanie najnowsza naukowa wiedza z trzech obszarów – psychologii, zarządzania i technologii – oraz omówione zostaną dobre praktyki biznesowe. Każdy z wymienionych wyżej obszarów zostanie przedstawiony z perspektywy jednostki, zespołu oraz organizacji. Dzięki takiemu interdyscyplinarnemu połączeniu, każda osoba zaangażowana w rozwój własny i/lub innych znajdzie podczas tej Konferencji dużo wartościowych treści dla siebie oraz dla swojej organizacji!

Zaproszeni wybitni prelegenci i prelegentki z Polski i z zagranicy to m.in. prof. Jonathan Passmore, prof. UW dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik, prof. AWSB dr Anna Syrek-Kosowska, dr Jaap Hollander, prof. Stanisław Jędrzejewski, dr Lidia D. Czarkowska, i wiele innych świetnych ekspertów, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze wspierania ludzi, zespołów i organizacji w drodze do osiągania sukcesów w obecnej rzeczywistości, przy równoczesnym dbaniu o dobrostan.

Komitet Naukowy i Organizacyjny w swoim składzie jest reprezentowany przez naukowców i wybitnych praktyków: prof. UW dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik, prof. AWSB dr Anna Syrek-Kosowska, dr Katarzyna Pilipczuk, mgr Joanna Czarnecka, mgr Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska (przewodnicząca Komitetu), mgr Piotr Pilipczuk, mgr Tomasz Zawadzki.     

 

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj.


Konferencja realizowana jest w formule hybrydowej w dniach 22-24 marca:
dwa dni interaktywnych prelekcji on-line, jeden dzień warsztatów w salach Akademii Leona Koźmińskiego, oraz debaty i dyskusje on-line i na żywo.

W Konferencji można wziąć udział w jednej z trzech opcji do wyboru:
– tylko on-line (22 i 23 marca 2023),
– warsztaty oraz debaty i dyskusje w salach ALK (24 marca 2023),
– w całej Konferencji (22, 23 i 24 marca 2023).

 

UWAGA!
Dla wszystkich współpracowników i członków społeczności naszych Partnerów, obowiązuje zniżka 20% na udział w konferencji (dotyczy ona każdej z trzech opcji do wyboru).

W celu zakupienia dostępu do Konferencji w obniżonej cenie, prosimy o użycie kodu: partner_konferencji. Kod zniżkowy należy podać w formularzu rejestracyjnym, dostępnym pod tym linkiem.

 

Szczegółowe informacje i program znajdują się na oficjalnej stronie konferencji.

 


Data publikacji: 01 marca 2023