TYdzień Karier – wydarzenie studenckie

Tydzień kariery - banner

Szanowni Studenci, informujemy o wydarzeniu przygotowanym przez Samorząd Studentów Wydziału Psychologii UW:

Hej! Przychodzimy do Was po feriach z ️TYgodniem Karier️! Nie wiecie jaką wybrać specjalizację, a może chcielibyście dowiedzieć się jak stworzyć interesujące CV? Macie pytania dotyczące praktyk albo chcecie zobaczyć jak może wyglądać kariera zawodowa psychoterapeuty, seksuologa czy psychologa biznesu? Interesuje Cię droga psychologa w medycynie lub ścieżka naukowa? To wszystko wystartuje już 20 lutego! Szczegóły wkrótce!

KWESTIE ORGANIZACYJNE
wydarzenie planujemy w formie hybrydowej, chcemy, by jak najwięcej wykładów odbyło się stacjonarnie na naszym Wydziale wraz z możliwością transmisji, jednakże zastrzegamy, że zajęcia warsztatowe mogą odbyć się w dużej mierze stacjonarnie!
Hi! We welcome you back after the winter break with the ️Career Week️! You don’t know which specialization to choose or maybe you want to learn how to create an interesting CV? Do you have questions regarding internships or want to see how does the career path of a psychotherapist, sexuologist or a business psychologist look like? A path of a psychologist in medical setting or the scientific one are of interest to you? All of this will start February 20th! Details will be available soon!

ORGANISATIONAL INFORMATION
The event will be in the hybrid form. We want as many lectures as possible to take place in person at the faculty with the possibility of online transmission, but be warned, the workshops might mostly be conducted in person!