Seminaria Strelauowskie – sezon 2022/23

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Seminaria Strelauowskie, 17 listopada, 12 stycznia, 23 marca, 11 maja

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach w ramach nowej edycji Seminariów Strelauowskich. Tym razem będziemy się przyglądać możliwościom wykorzystania zjawisk odnoszących się do różnic indywidualnych w psychologii klinicznej i zdrowia. Pierwsze wystąpienie – 17 listopada!

Tegoroczny program wydarzeń obejmuje spotkania z następującymi prelegentami:

17.11.2022 (godz. 14:00) – Jarosław Michałowski (Uniwersytet SWPS) – więcej informacji

12.01.2023 (godz. 14:00) – Aleksandra Gruszka-Gosiewska (Uniwersytet Jagielloński)

23.03.2022 (godz. 15:00) – Aleksandra Łuszczyńska (Uniwersytet SWPS, University of Melbourne, University of Colorado at Colorado Springs) – więcej informacji

11.05.2023 (godz. 14:00) – Jan Cieciuch (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego)

Seminaria Strelauowskie organizowane przez prof. dr. hab Marcina Zajenkowskiego oraz dr. hab. Wojciecha Dragana zostały objęte patronatem Komitetu Psychologii PAN.

Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej oraz na profilu Seminariów Strelauowskich na Facebooku!

Seminaria Strelauowskie, sezon 2022/2023, różnice indywidualne w psychologii klinicznej i zdrowia