Raport “FOMO 2021: Polacy a lęk przed odłączeniem podczas pandemii”

Raport “FOMO 2021: Polacy a lęk przed odłączeniem podczas pandemii” jest już dostępny na stronie https://www.wdib.uw.edu.pl/images/fomo2021.pdf
A w nim znane i zupełnie nowe wątki analizowane w kontekście pandemii, a także rekomendacje dotyczące cyfrowego dobrostanu. Z raportu wynika, że aż 16% polskich internautów odczuwa wysokie FOMO!
Zespół badaczy, który opracował ten wyjątkowo bogaty w dane materiał to: prof. ucz. Anna Jupowicz-Ginalska (inicjatorka i koordynatorka badań, WDIB UW), prof. ucz. Małgorzata Kisilowska (WDIB UW), dr Katarzyna Iwanicka (WDIB UW), dr Tomasz Baran (Wydział Psychologii UW, Ariadna), Aleksander Wysocki (Ariadna), Marta Witkowska (NASK-PIB) i dr Rafał Lange (NASK-PIB).
Prace wspierały doktorantki: mgr Ksenia Wróblewska i mgr Martyna Dudziak-Kisio.
Gorąco polecamy!