Konkurs na stanowisko starszego asystenta w zakresie psychoterapii | Open position of senior assistant lecturer in the field of psychotherapy

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

[English below]
Dziekan Wydziału Psychologii ogłasza konkurs na stanowisko starszego asystenta w zakresie psychoterapii (pełny etat dydaktyczny). Szukamy osoby, której sprawia przyjemność prowadzenie zajęć i kontakt ze studentami i która jednocześnie ma wykształcenie oraz doświadczenie psychoterapeutyczne.
Formularz dla kandydatów – Form for candidates
Zasady przeprowadzania konkursów
Dean of the Faculty of Psychology invites applications for a position of senior assistant lecturer in the field of psychotherapy (full teaching position). We are searching for a candidate who likes teaching, being in contact with students and who at the same time has psychotherapeutic knowledge and experience.
More information
Form for candidates
Detailed rules and the procedure of conducting contests