Uroczyste zakończenie studiów 2020/2021 oraz inauguracja nowego roku akademickiego 2021/2022

Zapraszamy całą społeczność naszego Wydziału do udziału online w wydarzeniu, które podobnie jak w poprzednim roku, ze względu na panującą sytuację, będzie połączeniem dwóch uroczystości – zakończenia studiów 2020/2021 oraz inauguracji nowego roku akademickiego 2021/2022.

Uroczystość odbędzie się 28 września o godz. 14:00 i będzie transmitowana na YouTube.

Link do transmisji: https://youtu.be/ARMUSrNS8FI

Serdecznie zapraszamy!

Program uroczystości:

• Powitanie i przemówienie dziekana Wydziału Psychologii, dr. hab. Kamila Imbira, prof. ucz.
  • Wręczenie nagród Dziekana za działalność naukową dla wyróżniających się studentów.
  • Podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz Wydziału Psychologii dla prof. prof. Elżbiety Dryll, Marii Ledzińskiej, Katarzyny Schier i Małgorzaty Święcickiej.
  • Uroczyste ślubowanie.
  • Przemówienie prodziekan ds. studenckich dr hab. Kamilli Bargiel-Matusiewicz oraz wręczenie upominków osobom z najlepszymi wynikami rekrutacji.
  • Prezentacja Samorządu Studentów Wydziału Psychologii UW.
  • Wykład inauguracyjny dr hab. Karoliny Hansen zatytułowany „Psychologia społeczna języka”.