Odszedł prof. D. Michael Kuhlman

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. D. Michaela Kuhlmana, wspaniałego przyjaciela Wydziału Psychologii, specjalisty z zakresu psychologii społecznej i psychologii osobowości. Jako pracownik University of Delaware wielokrotnie odwiedzał Warszawę, gdzie współpracował z naukowcami i prowadził zajęcia dla studentów.
Był jedną z najważniejszych postaci podczas tworzenia na naszym Wydziale studiów psychologicznych w języku angielskim (WISP). Był współorganizatorem i wykładowcą szkół letnich w Polsce. Przez lata nas wspierał i pomagał w nawiązaniu kontaktów między pracownikami naszych uczelni, co zaowocowało wzajemnymi wizytami i współpracą. Dzięki jego staraniom, studenci Wydziału Psychologii mogli wyjechać na wizyty badawcze do University of Delaware (USA). Dziś większość z tych studentów to już przynajmniej doktorzy.
Mike – dziękujemy! Będziemy za Tobą tęsknić.