Konsultacje ze statystyki i psychometrii dla studentów UW

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Katedra Psychometrii i Diagnozy Psychologicznej przypomina studentom UW o możliwości korzystania z konsultacji z zakresu statystyki, psychometrii, diagnozy psychologicznej i standardowych technik psychologicznych prowadzonych przez pracowników katedry. W ramach konsultacji możliwe jest uzyskanie informacji w następujących tematach:

– dobór narzędzi (testów, kwestionariuszy) do badań, np. do pracy magisterskiej, zajęć, projektów,

– pomoc w doborze metod obliczeniowych z zakresu psychometrii i statystyki

– pomoc w interpretacji wyników, przeprowadzonym badaniu, czy diagnozie.

Prosimy o zapisy na konkretną godzinę i dzień poprzez email na adres ltd@psych.uw.edu.pl oraz ogólne określenie tematu konsultacji.

Dostępność pracowników Katedra Psychometrii i Diagnozy Psychologicznej udzielających konsultacji:

Dr hab. Marcin Zajenkowski, prof. UW (pokój 79):

• Czwartek 9:15 – 10:00

Dr Krzysztof Fronczyk (pokój 79):

• Wtorek 10:15 – 11:45

Dr Oliwia Maciantowicz (pokój 115):

• Środa 13:45 – 15:15

Dr Paweł Łowicki (pokój 115):

• Wtorek 13:45 – 15:15