Projekt kierowany przez dr Agnieszkę Plutę nagrodzony minigrantem UW

Rozstrzygnięty został drugi konkurs na minigranty, finansowany ze środków „Inicjatywy doskonałości”. Jednym z czterech zwycięskich projektów jest „Caregiver-child interactions and social-cognitive processing in typical and atypical development” kierowany przez dr Agnieszkę Plutę.

Projekt związany jest z pierwszym obszarem flagowym „Zdrowie i zmiany demograficzne w środowisku miejskim”. Badacze z UW zrealizują go we współpracy z naukowcami z uniwersytetów w Heidelbergu i Kopenhadze, Uniwersytetu Mediolańskiego oraz Uniwersytetu Ludwika i Maksymiliana w Monachium (partner zewnętrzny).

O minigranty mogły ubiegać się zespoły składające się z pracowników Uniwersytetu Warszawskiego oraz przedstawicieli co najmniej dwóch innych uczelni Sojuszu 4EU+. Więcej informacji dostępnych jest na stronie IDUB >>