Dr Sabina Toruńczyk-Ruiz laureatką stypendium im. Bekkera (NAWA)

Logo Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Miło nam poinformować, że dr Sabina Toruńczyk-Ruiz znalazła się wśród laureatów i laureatek stypendium im. Bekkera, przyznawanego przez NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej. Badaczka odbędzie staż w instytucie Ercomer na Uniwersytecie w Utrechcie.

Celem Programu im. Bekkera jest wsparcie naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych w dążeniu do doskonałości naukowej poprzez umożliwienie im odbycia stażu podoktorskiego, prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów do pracy naukowej w renomowanych ośrodkach zagranicznych na zasadach stypendialnych.