Czytaj więcej

Oferta pracy: referent ds. obsługi projektu Horizon 2020 Twinning

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

poszukuje osoby na stanowisko:

Referent ds. obsługi projektu Horizon 2020 Twinning

“TRAINCREASE – From Social Interaction to Abstract Concepts and Words: Towards Human-centered Technology Development”

Opis stanowiska:

  • Organizacja warsztatów, konferencji i szkół letnich (ok. 2 spotkania rocznie) [we współpracy z drugim managerem]
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji Projektu
  • Komunikacja z Partnerami Projektu, koordynacja wykładów i wizyt badawczych
  • Koordynacja promocji Projektu oraz promocji pracowni Human Interactivity and Language Lab UW w kontekście udziału w Projekcie
  • Koordynacja studenckich i doktoranckich projektów badawczych między uczelniami (pomoc w rekrutacji i organizacji pracy zespołów, zarządzanie danymi, organizacja wizyt i konsultacji, monitorowanie postępów, wspomaganie w strategii komunikacji wyników) [we współpracy z drugim managerem]
  • Współpraca przy tworzeniu raportów okresowych i końcowych

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1, ze szczególnym naciskiem na znajomość praktyczną projektową oraz naukową z zakresu grantu)
  • Biegła znajomość obsługi komputera – środowiska Windows, pakietu biurowego Google
  • Praktyczna znajomość narzędzi do współpracy grupowej, planowania zadań, prowadzenia dokumentacji oraz platform do wideokonferencji.
  • Udokumentowana praca w ramach projektów naukowych (wiedza i umiejętności potwierdzone doświadczeniem przy konkretnych projektach)
  • Doświadczenie w pracy w jednostce naukowej
  • Dyplom licencjata/inżyniera z kierunków pokrewnych projektowi tj. psychologia, kognitywistyka, informatyka itp.
  • Umiejętność organizacji wydarzeń (doświadczenie w organizacji konferencji/warsztatów międzynarodowych)

Kandydat powinien charakteryzować się:

  • Chęcią uczenia się i podwyższania kwalifikacji
  • Samodzielnością i proaktywnością
  • Dokładnością i systematycznością
  • Umiejętnością poszukiwania, analizy i syntezy informacji
  • Łatwością nawiązywania kontaktów i współpracy w grupie
  • Dużą samodzielnością w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony (1.02.2021-31.12.2023 roku) na 1/2 etatu.
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i za granicą.
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w interdyscyplinarnym środowisku naukowym i kontakty z międzynarodowymi partnerami.
  • Możliwość współpracy z instytucjami naukowymi z różnych krajów

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o dostarczenie dokumentów wymienionych poniżej mailowo do kierowniczki projektu Prof. Joanny Rączaszek-Leonardi na adres raczasze@psych.uw.edu.pl do dn. 14 stycznia 2021 r., godz. 17:00. Aplikacje niepełne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty powinny zawierać: (1) CV, (2) podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych i zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w załączeniu).

Temat maila (obowiązkowo): “Referent ds. obsługi projektu Horizon 2020 Twinning “.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami oraz do anulowania naboru bez podania przyczyny. Przewidywany termin rozmów z wybranymi kandydatami: 15 stycznia 2021, rozmowy mogą się odbywać online.