IV Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Psychiatrii i Psychoterapii “Po Drugiej Stronie Lustra”

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Psychiatrii i Psychoterapii “Po Drugiej Stronie Lustra”. Konferencja powstaje we współpracy studenckich kół naukowych psychiatrii i psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W tym roku konferencja odbędzie się w całości w formie online w terminie: 10-11 października.

Obecnie zapraszamy do rejestracji wszystkich zainteresowanych biernym udziałem w konferencji. Rejestracja uczestniczek i uczestników biernych odbywa się za pomocą niniejszego formularza >>

W ramach konferencji przewidziane zostały m.in. warsztaty, panele eksperckie, a także sesje studenckie. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan konferencji:

CZWARTEK, 8 PAŹDZIERNIKA
13:00 – 17:00 Warsztat Antydyskryminacyjny “Razem wbrew stereotypom” Fundacji eFkropka (I tura)

SOBOTA, 10 PAŹDZIERNIKA
10:00 – 12:00 Panel Ekspercki “Współtworzenie Systemu Ochrony Zdrowia Psychicznego”
13:00 – 13:45 Sesja Studencka – Przypadki Kliniczne
15:00 – 17:00 Panel Ekspercki “Ochrona Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży”
18:00 – 20:00 Warsztat “Seksuologia i jej aktualne wyzwania” – mgr Dominik Haak

NIEDZIELA, 11 PAŹDZIERNIKA
9:00 – 10:30 Warsztat “Język w komunikacji z pacjentem z dysforią/niezgodnością płciową” – mgr Marta Dora
12:00 – 13:20 Główna Sesja Studencka