Quali-Quanti Virtual Symposium 18-19.09.2020

Serdecznie zapraszamy na “Quali-Quanti Virtual Symposium”, spotkanie w dniach 18-19 września 2020 organizowane przez Wydział Psychologii UW we współpracy ze stowarzyszeniem ISSILC.

Pandemia zmusiła nas do przeniesienia konferencji CILC5 na 2021 rok, ale nie chcemy całkowicie rezygnować z tegorocznych wydarzeń. Celem Quali-Quanti jest stworzenie przestrzeni do dyskusji wśród naukowców pracujących w podejściach jakościowych i ilościowych, których łączy chęć do zachowania jakościowych aspektów ludzkiego zachowania i doświadczenia oraz poszukiwanie metod ilościowych, które to umożliwiają.

Dlatego we wrześniu tego roku zapraszamy na wirtualny “teaser” online, sympozjum Quali-Quanti. Wybitni badacze „quali” oraz „quanti” zaprezentują swoje poglądy na problem integracji tych uzupełniających się podejść do nauki w formie 20-minutowych wystąpień. Głównym celem tego wydarzenia jest ustanowienie wspólnej płaszczyzny i języka do dyskusji jako wstęp do przyszłorocznej stacjonarnej konferencji.

Sympozjum zostanie przeprowadzone online za pośrednictwem Google Meet. Studenci i pracownicy UW będą mieli okazję uczestniczyć w konferencji stacjonarnie w Auditorium Maximum. Obie formy uczestnictwa wymagają rejestracji do 13 września przez formularz znajdujący się na stronie sympozjum. W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres cilc@hill.psych.uw.edu.pl

Więcej szczegółów: http://hill.psych.uw.edu.pl/qq2020/


Data publikacji: 02 września 2020