Organizacja zajęć w semestrze zimowym 2020/2021

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

W semestrze zimowym 2020/21 większość zajęć będzie odbywała się zdalnie.

Wyjątkiem są zajęcia dla I roku Psychologii, niektóre zajęcia fakultatywne i specjalizacyjne dla pozostałych roczników, zajęcia dla WISP (to jeszcze ustalamy), zajęcia dla SPZ (pozwala na to kompaktowa forma weekendowa) i niektóre zajęcia dla Cognitive Science. Staramy się zadbać o to, by w salach odbyło się możliwie dużo zajęć przy jednoczesnej dbałości o zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego. Dlatego niektóre zajęcia zostaną przeniesione do większych sal, a inne zostaną zrealizowane w formie zblokowanej i przesunięte na weekendy, co powinno zmniejszyć konieczność przemieszczania się pomiędzy grupami i salami. Wykaz kursów, które zostaną zrealizowane w salach oraz kursów, które zostaną zblokowane i przesunięte na weekend znajdą Państwo w tabeli pod adresem LINK . Uwaga – wykaz ten będzie jeszcze modyfikowany, a ostateczna jego wersja widoczna będzie w czwartek 27 sierpnia o godzinie 15tej.

Odbyła się już 1sza tura zapisów, ale ze względu na zmiany w grafiku i formie realizacji zajęć przypominamy że w dowolnej turze rejestracji można zrezygnować z wcześniejszych zapisów i zapisać się na inny kurs. Pierwsza tura zapisów zostanie jeszcze raz uruchomiona od 28 sierpnia by można było dokonać korekt. W tej turze na zajęcia specjalizacyjne będą mogli zapisywać się tylko studenci zapisani na daną specjalizację, a otwarte zapisy na wolne miejsca będą dostępne od II tury. W większości grup fakultatywnych będą też dostępne po dwa dodatkowe miejsca. W przypadku zajęć realizowanych stacjonarnie limity będą zależne od pojemności sal które uwzględniają niezbędny reżim sanitarny. Ostateczne limity w grupach zajęć widoczne będą 28.08 rano.

Z uwagi na aktualizację systemów USOS, USOSweb w dniach 26-27.08 – powtórnie otwierana pierwsza seria zostaje przeniesiona na PIĄTEK 28.08.