KONKURS na stanowisko asystenta (pełny etat dydaktyczny) / CALL FOR A POSITION of assistant lecturer (full teaching position)

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

↓ English below

Dziekan Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta (pełny etat dydaktyczny).

Szukamy osoby do prowadzenia zajęć, która lubi kontakt ze studentami i która jest zainteresowana usprawnianiem procesów dydaktycznych, zwłaszcza w kontekście zajęć prowadzonych przez internet.

Dean of the Faculty of Psychology, University of Warsaw, invites applications for a position of assistant lecturer (full teaching position).

We are searching for a teacher who likes being in contact with students and who is interested in enhancing didactic processes, especially in the context of online courses.