Grupa badawcza “Psychological Aspects of the Epidemic”

Grafika zawiera tekst: Psychological aspects of the epidemic. Research Alliance coordinated by the Department of Psychology, University of Warsaw
Zapraszamy do śledzenia działań powstałej na naszym wydziale grupy badawczej Psychological Aspects of the Epidemic.

Nasi naukowcy podjęli badania dotyczące psychologicznych aspektów i konsekwencji epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Utworzona grupa integruje badaczy z różnych dziedzin psychologii m.in. psychologii klinicznej osoby dorosłej, psychologii klinicznej dziecka i rodziny, psychologii zdrowia, psychologii rozwojowej, wychowawczej, neuropsychologii, psychologii społecznej i osobowości oraz psychologii ekonomicznej.

Zachęcamy do polubienia profilu grupy na Facebooku i odwiedzenia dedykowanej zakładki na stronie Wydziału, na której znajduje się lista realizowanych aktualnie projektów.