[COVID-19] Funkcjonowanie Biblioteki od 25.05.

Kategoria: Aktualności COVID-19, Aktualności Wydziału

Informujemy, że Biblioteka Wydziału Psychologii UW będzie częściowo czynna od 25.05.2020.
  • Wypożyczalnia – odbiór wcześniej zamówionych książek możliwy w godz. 11.00-13.00
    • Odbiór zamówionych książek jest możliwy dnia następnego po złożeniu zamówienia.
    • Zamówienia można złożyć jedynie poprzez stronę  internetową BUW
    • Przed odbiorem należy skontaktować  się z pracownikiem Biblioteki  w celu uzyskania upoważnienia na wejście na Wydział
    • Kontakt: bibl@psych.uw.edu.pl      tel. 22 55 49 723
    • Zwrotów należy dokonywać wkładając książki do przygotowanej wrzutni znajdującej się w pobliżu portierni.
    • Książki podlegają pięciodniowej kwarantannie.
  • Czytelnia – nieczynna
Wszystkie osoby korzystające z Biblioteki są zobowiązane do przestrzegania wytycznych związanych z trwającą pandemią – więcej informacji