Dni Studenckie UW – spotkanie ze studentami Wydziału Psychologii UW

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Wydziale Psychologii UW na spotkanie z naszymi studentami, które odbędzie się 9 maja o godz. 14:00.

Spotkanie jest częścią Dni Studenckich UW – nowej inicjatywy adresowanej do kandydatów na studia. Osoby zainteresowane ofertą edukacyjną uczelni będą mogły dowiedzieć się więcej na ten temat z perspektywy samych studentów. Wydarzenie organizowane jest przez Samorząd Studentów UW oraz 28 samorządów jednostkowych.

Kandydaci mogą zgłaszać swoje pytania związane z rekrutacją i studiowaniem na UW za pomocą formularza. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Grafika zawiera kalendarz Dni Studenckich UW.