Targi tutorów 2020

Kategoria: Aktualności COVID-19, Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

W dniach 27 i 28 kwietnia 2020 r. odbędą się Targi Tutorów organizowane we współpracy z Radą Samorządu Studentów. W tym roku odbędą się one w formie online. Inicjatywa ta pozwala sprawnie nawiązać współpracę z opiekunem w ramach seminarium empirycznego lub magisterskiego. W dniach Targów otwarta będzie również możliwość zarejestrowania się w grupie seminaryjnej.

Pod linkiem znajdują się preferowane przez opiekunów obszary tematyczne seminarium oraz godziny dyżuru online – kliknij tu >>