Dzień Otwarty UW 2020

Grafika zawiera tekst: Dzień otwarty UW online. 25 kwietnia 2020 r. Profil UW na Facebooku.

Chcesz studiować na Uniwersytecie Warszawskim, ale masz jeszcze sporo pytań? – chętnie na nie odpowiemy podczas Dnia otwartego naszej uczelni.

Obecna sytuacja nie przeszkodzi nam, żeby spotkać się z Wami online. Mimo zmienionej formuły każdy z Was będzie mógł:
– zapoznać się ofertą studiów i zasadami rekrutacji,
– zadać pytanie pracownikom Biura ds. Rekrutacji, przedstawicielom Zarządu Samorządu Studentów UW i Welcome Pointu,
– dowiedzieć się więcej o studenckich organizacjach, wsparciu socjalnym, mobilności itp.

W programie naszego wydarzenia przewidujemy też część specjalną, skierowaną do kandydatów zagranicznych. Zaprezentujemy podczas niej ofertę studiów i odpowiemy na zadawane po angielsku pytania.

Choć nie możemy spotkać się na terenie Uniwersytetu, to zabierzemy Was też na wirtualną wycieczkę, podczas której zobaczycie, jak wygląda nasza uczelnia.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia opublikujemy 20 kwietnia.
Bądźcie z nami i udostępnijcie informację o wydarzeniu swoim znajomym.

25 kwietnia, godz. 10.00 – 12.00, profil UW na Facebooku, transmisja wydarzenia na żywo. Transmisja będzie dostępna także po zakończeniu wydarzenia.

Wydarzenie na Facebooku >>

Zapraszamy do wzięcia udziału w godz. 12:00-13:30 w spotkaniu online na żywo, przygotowanym przez przedstawicieli kierunków studiów – link do spotkania (Google Meet) >>