Czytaj więcej

Oferta pracy dla studentów: asystent w projekcie dr. hab. Kamila Imbira

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

W związku z realizacją przez Wydział Psychologii UW grantu badawczego NCN „Behawioralne i neuronalne korelaty aktywacji związanej ze znaczeniem słów w przetwarzaniu zadań wymagających kontroli poznawczej” poszukujemy studentów II, III lub IV roku psychologii, kognitywistyki lub nauk pokrewnych chętnych do współpracy przy wykonywaniu badań na stanowisku

ASYSTENTA

Oferujemy możliwość zyskania doświadczenia w prowadzeniu badań, pracy w zespole badawczym oraz rozwoju kompetencji metodologicznych.

Zakres obowiązków na pierwszym etapie:

  • Rekrutacja osób badanych i dbanie o dobór próby
  • Prowadzenie procedur eksperymentalnych
  • Podsumowanie zebranych danych

Wymagania:

  • Sumienność i staranność
  • Znajomość podstaw metodologii badań eksperymentalnych w psychologii
  • Umiejętności interpersonalne (konieczność ciągłego komunikowania się z osobami badanymi)
  • Dobra organizacja czasu oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Wymiar czasu pracy: elastyczny maksymalnie około 10 – 15 h tygodniowo w okresach realizacji badań

Wynagrodzenie: 1200 zł (brutto) za wykonanie badania na grupie 60 osób (ok. 60 h pracy)

Pytania można kierować do kierownika projektu drogą mailową: kamil.imbir@gmail.com

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i krótkiego uzasadnienia chęci udziału w projekcie (z uwzględnieniem doświadczenia badawczego) na adres maciej.pastwa@psych.uw.edu.pl do dnia 15 marca 2020 roku. Wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na indywidualne rozmowy.