IV Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych Psychiatrii i Psychoterapii ”Po Drugiej Stronie Lustra”

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Psychiatrii i Psychoterapii ”Po Drugiej Stronie Lustra”. Hasłem przewodnim tej edycji jest “Współpraca”. Organizatorzy przewidują realizację 4 panelów dyskusyjnych:

• Ochrona zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
  • Współpraca: psychiatra-psycholog-psychoterapeuta.
  • Współtworzenie systemu ochrony zdrowia.
  • Seksuologia i jej aktualne wyzwania.

Termin:

16-17 maj 2020

Miejsce:
aula B Centrum Dydaktycznego WUM

Organizatorzy:
● SKN Psychiatrii przy Katedrze i Klinice Psychiatrycznej WUM, opiekun – dr n. med. Dariusz Maciej Myszka, przewodniczący zarządu – Marcin Piotrowski;
● SKN Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego WUM, opiekun – prof. dr hab. n. med. Tomasz Wolańczyk i dr Anna Herman, przewodniczący – Mikołaj Góral;
● SKN Psychiatrii Ambulatoryjnej WUM przy Centrum Terapii Dialog, opiekunki – dr Magda Flaga i dr Anna Nowak, przewodniczący – Jakub Andryańczyk;
● SKN Psychoterapii ,,Dialog” Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, którego opiekunką jest dr hab. n. hum. Anna Cierpka, a przewodniczącą Maria Mirucka.

Formularz zapisów dla uczestników aktywnych i biernych uruchomiony zostanie wiosną 2020.

Termin nadsyłania abstraktów : 29 marca
Informacje o zakwalifikowaniu : 9 kwietnia