Konferencja Warsaw Goes International 2020 – zostań hostem!

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Gorąco zachęcamy wszystkich studentów do udziału w studenckiej konferencji Warsaw Goes International i dołączeniu do grona hostów –  osób, które będą mogły ugościć u siebie jednego z uczestników konferencji i dzięki temu poznać innych studentów psychologii z całego świata! Konferencja to nie wszystko – to także tydzień zabawy i integracji. WGI stwarza okazję do poznania niesamowitych ludzi z innych krajów i zawarcia przyjaźni, które będą trwały całe życie. To również szansa na pokazanie Warszawy i polskiej kultury zagranicznym studentom. Data wydarzenia to 11-17 maja 2020.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na Facebooku.