Czytaj więcej

Ogłoszenie o pracę: pracownik Laboratorium Technik Diagnostycznych

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko:

pracownik Laboratorium Technik Diagnostycznych

Miejsce pracy: Wydział Psychologii UW, ul. Stawki 5/7

wymiar pracy: 10 godzin tygodniowo

zatrudnienie: od maja do czerwca 2019 r. z możliwością przedłużenia.

Opis stanowiska:

  • Obsługa interesanta LTD
  • Obsługa systemu do wypożyczania materiałów
  • Wsparcie funkcjonowania LTD

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność w godzinach 8-13 w czwartek i piątek (możliwość niewielkich zmian)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Status studenta Wydziału Psychologii UW na kierunku psychologia
  • Podstawowa znajomość testów psychologicznych
  • Zainteresowanie psychometrią
  • Umiejętność pracy z trudnym interesantem
  • Sumienność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w wymiarze 10 godzin tygodniowo do końca czerwca 2019 r.
  • Możliwość rozwoju osobistego dzięki pracy w środowisku uniwersyteckim oraz poprzez stałą styczność z testami psychologicznymi
  • Stały grafik pracy
  • Wynagrodzenie godzinowe 14,70 brutto w ramach umowy zlecenie

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 8 kwietnia 2019 r. na adres: ltd@psych.uw.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.