Poszukiwani asystenci do prowadzenia badań

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Intelligence-Cognition-Emotion Lab poszukuje osób do realizacji zadań badawczych (rekrutacja uczestników, prowadzenie badania eksperymentalnego, wpisywanie danych) w ramach projektu PRELUDIUM “Perspektywa czasowa i funkcjonowanie poznawcze: rola funkcji wykonawczych oraz treningu perspektyw czasowych w rozwoju zrównoważonej perspektywy czasowej”.  Celem badania eksperymentalnego jest sprawdzenie efektywności treningu poznawczego oraz treningu perspektyw czasowych w kształtowaniu zrównoważonej perspektywy czasowej.

Wymagania: ukończony co najmniej drugi rok psychologii lub kognitywistyki, dyspozycyjność od lutego 2019. Mile widziane doświadczenie w innych projektach badawczych. Dla osób badanych, jak i dla eksperymentatorów jest przewidziane wynagrodzenie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV do dnia 12 grudnia 2018 na adres kierownika projektu: joanna.witowska@psych.uw.edu.pl. Pod ten adres można też kierować pytania. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę.