Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Metody płatności

PrzedpłataPrzelewPrywatne środki

Przedpłaty dokonywane są na podstawie następujących dokumentów:

Dokument do przedpłaty musi zawierać:

  • opisany merytoryczny (patrz: prawidłowe przygotowanie dokumentu)
  • kwota do zapłaty
  • dane do przelewu
  • podstawowe dane kontrahenta: nazwa, adres, NIP, numer konta
Przykład prawidłowego opisu:
Zwracam się z prośbą o dokonanie płatności za…… (podać cel płatności, np. opłatę konferencyjną dla Jana Kowalskiego w związku z udziałem w 5 Konferencji Psychologicznej, która odbędzie się w Warszawie w dniach 20-25 września 2018 roku), finansowanej ze środków……. (wpisać źródło finansowania: projekt GR-OPUS, temat badawczy BST. lub DSM.).

Płatność wynosi 500 pln.

Termin płatności 15.07.2018

Jednocześnie informuję, że faktura na w/w kwotę zostanie dostarczona w możliwie najszybszym terminie.

 

UWAGA: DOKUMENT NALEŻY ZŁOŻYĆ W SFK LUB SBWZ MIN. 5 DNI roboczych PRZED OSTATECZNYM TERMINEM WNIESIENIA OPŁATY.

WAŻNE: Każdą przedpłatę należy rozliczyć fakturą VAT / rachunkiem w możliwie najkrótszym terminie. Nie dopełnienie tego obowiązku może wiązać się z blokadą płatności na kolejne konieczne przedpłaty.

Na podstawie prawidłowo przygotowanego dokumentu: faktury / rachunku (zgodnie z wytycznymi umieszczonymi z zakładce prawidłowe przygotowanie dokumentu).

Nie zalecamy angażowania prywatnych środków do celów służbowych. Z możliwości tej można korzystać tylko w wyjątkowych sytuacjach.

W przypadku płatności kartą prywatną lub przelewem z konta osobistego należy prawidłowo przygotować dokument zgodnie z wytycznymi umieszczonymi w zakładce prawidłowe przygotowanie dokumentu potwierdzenia zapłaty.