Grant HORIZON EUROPE dla dr Agnieszki Pluty

Niezwykle miło nam poinformować, iż projekt pod kierownictwem dr Agnieszki Pluty z Wydziału Psychologii UW uzyskał grant w ramach konkursu Horizon Europe Framework Programme (HORIZON) – Twinning (HORIZON-WIDERA-2023-ACCESS-02).

Projekt „SYNchrony in Caregiver-Child Interactions across Neurodiversity” będzie realizowany przez okres 3 lat we współpracy z Uniwersytetami z Niemiec, Włoch i Danii.

SYNchrony in Caregiver-Child Interactions across Neurodiversity

Horyzont Europa to program ramowy Unii Europejskiej na rzecz badań i innowacji na lata 2021–2027. Ma na celu promowanie i wspieranie najlepszych naukowców i innowatorów oraz wzmocnienie europejskiej przestrzeni badawczej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!