Praktyki zawodowe

Banner - aktualne oferty praktyk zawodowychOd roku akademickiego 2023/2024 osoby studiujące psychologię oraz stosowaną psychologię zwierząt mogę uzyskać punkty ECTS za działalność w Kołach Naukowych i/lub Samorządzie Studenckim. Dokładne informacje w tej sprawie znajdują się w załączniku do Regulaminu na dole strony.

Pytania w sprawie praktyk prosimy kierować do Koordynatora ds. Praktyk Zawodowych:

dr Rafał Dziurla

e-mail: praktyki_stud@psych.uw.edu.pl

Aktualne informacje na temat dyżurów:

W czasie sesji letniej 2024 r. dyżur stacjonarny koordynatora praktyk na Wydziale Psychologii przypada w każdy wtorek w godzinach 12.30-15.00 w pokoju 89.
Istnieje również możliwość kontaktu zdalnego w innych terminach po wcześniejszym umówieniu.

Co zrobić z dokumentami dotyczącymi praktyk – porozumienia, zaświadczenia?

Naprzeciwko portierni ustawiliśmy skrzynkę podawczą. Prosimy o wrzucanie do niej wszelkich dokumentów związanych z praktykami. Skrzynka jest regularnie sprawdzana.

1. Wrzuć dokumenty do skrzynki podawczej
  2. Jeżeli masz pytania napisz do koordynatora i umów się na spotkanie: praktyki_stud@psych.uw.edu.pl
  3. PAMIĘTAJ! Porozumienie o praktykach powinno być dostarczone w 3 kopiach! Zaświadczenie o ukończeniu praktyk powinno być dostarczone w 2 kopiach!
Banner - praktyki zawodowe, sposób składania dokumentów Zdjęcie skrzynki podawczej

Ważne dokumenty