Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Święto Wydziału Psychologii 2026

Kategoria: Aktualności Wydziału

19 maja 2026 r. odbyło się Święto Wydziału Psychologii – po raz pierwszy w nowej siedzibie na Kampusie Ochota. Uroczystość poprowadzili: dziekan prof. dr hab. Kamil Imbir, prodziekan ds. studenckich dr hab. Kamilla Bargiel-Matusiewicz oraz p.o. prodziekan ds. naukowych prof. dr hab. Anna Szuster-Kowalewicz.

W pierwszej części wydarzenia, która miała miejsce w auli, wręczono Wyróżnienia Dziekana Wydziału oraz statuetki Złote PSI zasłużonym pracownikom. Następnie uczestnicy spotkania przenieśli się na plac Nowe Stawki, gdzie uroczyście odsłonięto nową tablicę z nazwą miejsca. Obchody zakończył wspólny poczęstunek w atrium.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu, oraz serdecznie gratulujemy wyróżnionym pracownikom!

Przejdź do paska narzędzi