Konkurs na stanowisko doktoranta/doktorantki – Sonata Bis

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy w projektach badawczych

Konkurs na stanowisko doktoranta/doktorantki

Tytuł projektu: Pracowite skowronki, leniwe sowy? Stereotypizacja osób o zróżnicowanych preferencjach dobowych i jej konsekwencje w kulturach mono- i polichronicznych

Nazwa jednostki: Wydział Psychologii, Uniwersytet Warszawski

Nazwa stanowiska: Doktorant/doktorantka

Liczba stanowisk: 2

Wymagania:

• Stopień magistra psychologii, kognitywistyki lub pokrewnych, który będzie uzyskany najpóźniej do 15 września 2024
  • Znajomość aktualnych badań w dziedzinie chronopsychologii
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań dotyczących chronopsychologii
  • Doświadczenie w realizacji projektów badawczych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom C1
  • Bardzo dobra znajomość metod statystycznych z wykorzystaniem oprogramowania SPSS
  • Gotowość do współpracy w zespole badawczym; dobre zdolności organizacji pracy

Opis zadań:

Prowadzenie badań w ramach projektu Sonata Bis pt. “Pracowite skowronki, leniwe sowy? Stereotypizacja osób o zróżnicowanych preferencjach dobowych i jej konsekwencje w kulturach mono- i polichronicznych”.

Typ konkursu NCN: SONATA BIS – HS

Termin składania ofert: 20 września 2024, 00:00

Termin rozmów kwalifikacyjnych (online) z wybranymi kandydatami: druga połowa 09.2024 r.

Forma składania ofert: email

Warunki zatrudnienia:

• Każdy doktorant w okresie kształcenia otrzymuje stypendium w wysokości 4650 zł przed oceną śródokresową i 5350 zł po ocenie śródokresowej. Łączny okres otrzymywania stypendium doktoranckiego nie może przekroczyć czterech lat
  • Przyjazne, multidyscyplinarne i stymulujące intelektualnie środowisko pracy

Dodatkowe informacje:

Przystępując do konkursu należy przesłać na adres e-mail: mstolarski@psych.uw.edu.pl:

• życiorys naukowy (curriculum vitae, wraz z informacjami kontaktowymi)
  • krótki list motywacyjny
  • oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)”.

Maila proszę zatytułować – „Konkurs na stanowisko doktoranta – Sonata Bis – 2024 – Imię i nazwisko”.