Zapraszamy na graduację i inaugurację

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów kończących w roku 2023/2024 studia na Wydziale Psychologii oraz absolwentów, którzy obronili swoje prace magisterskie w roku akademickim 2023/2024, na uroczyste zakończenie studiów, które będzie połączone z inauguracją roku akademickiego 2024/2025.

Uroczystość odbędzie się 24 września 2024 r. o godz. 17.00 w sali im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum (Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Uczestnictwo w wydarzeniu należy potwierdzić do 31 lipca 2024 r. do godz. 18.00 poprzez wypełnienie formularza

Studentom zarejestrowanym w podanym terminie zapewniamy togi i birety. Przewidziany jest również drobny poczęstunek na zakończenie. Zachęcamy wszystkich do zapraszania bliskich – rodziny, przyjaciół.

Podczas uroczystości zostaną wręczone nagrody za działalność naukową, organizacyjną i społeczną studentów. Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową (do 4 września 2024 r.): magdalena.czerwinska-strzelczyk@psych.uw.edu.pl lub wypełniając określone pola w formularzu (do 31 lipca 2024 r.).

Do zobaczenia!