Studentka z naszego Wydziału medalistką Akademickich Mistrzostw Świata w Szachach!

Studentka z naszego Wydziału, pani Liwia Jarocka wywalczyła Srebrny Medal Indywidualny oraz Złoty Medal Drużynowy w Szachach Błyskawicznych podczas trwających od 24 czerwca do 1 lipca w Entebbe (Uganda) Akademickich Mistrzostwach Świata w Szachach!

Cieszę się, że mogę z sukcesami reprezentować naszą uczelnię oraz mój ukochany wydział 🙂 – napisała nasza medalistka przekazując nam dobre wiadomości z turnieju.

Akademickie Mistrzostwa Świata (FISU World University Championships) w sportach umysłowych należą obok uniwersjad do największych imprez międzynarodowych organizowanych przez Międzynarodową Federację Sportu Uniwersyteckiego.

Więcej o sukcesach polskich studentów podczas zawodów w Entebbe na stronie AZS.