Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Dr hab. Kamil Imbir, prof. UW wskazany na Dziekana Wydziału Psychologii

Kategoria: Aktualności pracownicze, Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Kolegium Elektorów Wydziału Psychologii w głosowaniu, które odbyło się 21 maja 2024, wskazało kandydata na Dziekana Wydziału Psychologii na kadencję 2024–2028. Po powołaniu przez Rektora przez kolejne cztery lata będzie nim obecny Dziekan, dr hab. Kamil Imbir.

W głosowaniu prof. Kamil Imbir uzyskał 41 głosów (62%), a jego kontrkandydat, prof. Marcin Zajenkowski, 25 głosów (38%).

Dziekan-elekt w wypowiedzi dla zespołu promocji podziękował społeczności Wydziału Psychologii. – Jestem zaszczycony, że zdecydowaliście się Państwo powierzyć mi obowiązki dziekana najlepszego wydziału psychologii w kraju. Jestem szczególnie wdzięczny za tak duże zaufanie, większe niż to, którym obdarzyliście mnie Państwo przed pierwszą kadencją – podkreślił. Podziękował urzędującym Prodziekanom, dr hab. Kamilli Bargiel-Matusiewicz i prof. Emilii Łojek za cztery lata współpracy, pogratulował także wyniku swojemu kontrkandydatowi, prof. Marcinowi Zajenkowskiemu. – Nowa kadencja to nowe wyzwania, być może większe niż poprzednie. Ale skutecznie mierzyliśmy się już z pandemią i kryzysem wojennym i jestem pewien, że wspólnie podołamy wszystkim potencjalnym problemom. Zaczynamy pracę od dziś!