Psychonalia 2024 już 23 maja

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

English version HERE

23 maja powrócą juwenalia Wydziału Psychologii, czyli Psychonalia!

W związku z tym organizowanym przez Samorząd Studentów wydarzeniem w czwartek 23 maja od 15.15 do końca dnia obowiązują godziny dziekańskie – w tym czasie nie odbywają się zajęcia dydaktyczne.

W programie pojawi się wiele atrakcji: w planie są m.in. koncerty, stoiska kół naukowych, silent disco. Szczegółowe informacje będą publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wersja polska TUTAJ

On May 23rd, the Faculty of Psychology Juwenalia, known as Psychonalia, will return!

Due to this event organized by the Students’ Council, “Dean’s Hours” will apply on Thursday, May 23rd, from 15:15 until the end of the day – during this time, no teaching classes will take place.

The program will feature many attractions: the plan includes concerts, scientific circles’ booths, silent disco, among others. Detailed information will be published on the event’s Facebook page.