Przedwyborcze spotkanie z kandydatami na Dziekana Wydziału Psychologii

Kategoria: Aktualności pracownicze, Aktualności Wydziału

Zapraszamy na przedwyborcze spotkanie z kandydatami na Dziekana Wydziału Psychologii.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 maja 2024 o godz. 12:00 w auli. W związku z tym od 12.00 do 15.15 na naszym Wydziale obowiązywać będą godziny dziekańskie.

W głosowaniu indykacyjnym Kolegium Elektorów Wydziału wyłoniło dwóch kandydatów na dziekana Wydziału Psychologii: dr hab. Kamila Imbira prof. UW i prof. dr hab. Marcina Zajenkowskiego. Obaj panowie wyrazili zgodę na kandydowanie oraz zgłosili chęć udziału w przedwyborczym spotkaniu.

W programie przewidziano krótkie prezentacje kandydatów oraz odpowiedzi na pytania społeczności.

Każda osoba obecna na spotkaniu będzie mogła zadać pytanie kandydatom. Przy wejściu rozdawane będą formularze, na których wpisać będzie można pytania do kandydatów lub zgłosić chęć zadania takiego pytania osobiście.