Odeszła Miki Wesołowska

Kategoria: Aktualności Sekretariatu ds. studenckich, Aktualności Wydziału

Z głębokim smutkiem informujemy, że 14 kwietnia odeszła Miki Wesołowska, doktorantka w Centrum Badań nad Uprzedzeniami. Jej szerokie zainteresowania badawcze obejmowały duże modele językowe, psychologiczne korelaty uczestnictwa w protestach, wirtualną rzeczywistość czy metody obliczeniowe nauk społecznych. Miki była nie tylko entuzjastyczną i utalentowaną naukowczynią, ale też wrażliwym i dobrym człowiekiem. Będzie nam jej bardzo brakowało.

Rodzinie oraz Bliskim Miki składamy wyrazy współczucia.

Społeczność Wydziału Psychologii

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 25 kwietnia w Markowicach. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 13:00 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Spokoju w Markowicach.