Dzień Otwarty UW 2024

Zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego!

Już niebawem, w sobotę 20 kwietnia, przyszli studenci mieli okazję poznać tajniki życia akademickiego na największej uczelni w kraju.

Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja do zgłębienia bogatej oferty studiów, rozpracowania zasad rekrutacji oraz zapoznania się z  różnorodnymi działaniami kulturalnymi i sportowymi podejmowanymi na Uniwersytecie Warszawskim.

Na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu czekać będzie ponad sześćdziesiąt stoisk informacyjnych, reprezentujących nie tylko poszczególne wydziały, katedry i instytuty, lecz także szkoły doktorskie, Klub Uczelniany AZS UW, Uniwersytet Otwarty UW, Sojusz 4EU+, Inkubator UW, Teatr Hybrydy, Teatr Tańca „Warszawianka”, Muzeum UW oraz Radio Kampus.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również atrakcji edukacyjnych i rozrywkowych. W ramach Dnia Otwartego odbędą się m.in. gra „Historia kołem się toczy”, quiz artystyczny, symulacje medyczne, warsztaty pisarskie, oraz spotkania z przedstawicielami kół naukowych.

Wydział Psychologii swoją ofertę będzie prezentował przez cały dzień na stoisku 41 w hali wystawowej oraz podczas spotkań z kandydatami w Auditorium Maximum: o godz. 11:00 w sali C oraz o godz. 14:00 w Auli im. Adama Mickiewicza.

Do zobaczenia 20 kwietnia w godzinach 10:00–16:00 na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu!

O STUDIACH NA WYDZIALE PSYCHOLOGII UW

OGÓLNOUNIWERSYTECKI PRZEWODNIK DLA KANDYDATÓW NA STUDIA